Parapet

ACESTA ESTE PARAPET

BAZAT PE EXPERIENȚĂ, DORNIC DE INOVAȚIE

ECHIPA NOASTRĂ

Am început ca o echipă de antreprenori pentru ca, pas cu pas, client cu client, să construim o companie europeană cu sedii la Cluj și Nurnberg. Numărăm 80 de specialiști în construcții si în energie – ingineri constructori, electricieni, structuriști – , economiști, juriști, IT-iști, specialiști în resurse umane și comunicare, muncitori calificați și necalificați.

Colegialitate, este cuvântul care ne leagă ca echipă. Construcția de comunități și business-uri sustenabile, este Scopul nostru. Profesionalism și Onestitatea sunt valorile care ne ghidează munca de zi cu zi.

Andrada Moldovan

Chief Executive Officer
andrada@parapet.ro

Ralf Sinning

Central Europe Manager
ralf.sinning@parapet.ro

Ciprian Bodiu

Chief Sales Officer
ciprian.bodiu@parapet.ro

Paul Moldovan

Chief Technology Officer
paul@parapet.ro

Vasile Varga

Electric Design
vasile.varga@parapet.ro

Daniel Stoica

Superintendent
daniel.stoica@parapet.ro

Alexandrina Cosobea

Structural Engineering
alexandrina.gasca@parapet.ro

Petru Cosobea

Engineering
petru.cosobea@parapet.ro

Florin Mureșan

Mergers and Acquisitions
florin.muresan@parapet.ro

Bekefi Edit

Financial Officer
contabilitate@parapet.ro

Csilla Mezei

HR
hr@parapet.ro

Cătălin Coroian

Responsabil achiziții
catalin.coroian@parapet.ro